HALE - WBK Tuchów - hale stalowe, konstrukcje stalowe

Przejdź do treści

Menu główne:

HALE

O nas

   Firma WBK hale i konstrukcje stalowe już od ponad 25 lat specjalizuje się w prefabrykacji konstrukcji stalowych, przede wszystkim hal stalowych o różnorakim przeznaczeniu. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem i kadrą. Wykonywane przez nas konstrukcje spełniają najwyższe normy. Montowane są w wielu miejscach, na terenie całego kraju. Biura projektowe z którymi współpracujemy przy realizacji naszych obiektów korzystają z najnowocześniejszego oprogramowania. a do naszej prefabrykacji służy bogaty park maszynowy, obsługiwany przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Wszystkie nasze konstrukcje poddawane są wnikliwej kontroli jakości tak, aby zbudowane przez nas hale służyły przez długie dziesięciolecia.
Jednym z naszych atutów  jest  posiadanie  kadry pracowników, których doświadczenie w prefabrykacji konstrukcji znacznie przekracza okres działania naszej firmy na rynku. Przekłada się ono  na dobrą jakość realizowanych prac i pomaga zachować jak i również w sposób ciągły dostosowywać się do obowiązujących na rynku wymogów i standardów.  Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, a także najnowsze materiały i technologie.  Stale doskonalimy swoje działania dostosowując swoją ofertę do zmieniających się warunków na rynku budowlanym i rosnących wymagań Inwestorów. Oferta


   Do zakresu naszej działalności należy  nie tylko produkcja samej konstrukcji i jej montaż, lecz również montaż obudowy, świetlików, stolarki budowlanej, bram i  drzwi. Zapewniamy tym samym prawie pełen wachlarz usług w tym obszarze.

 
Podjęcie decyzji o realizacji tak dużej  inwestycji jak budowa hali jest procesem wymagającym czasu i szczególnej  uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zapewniamy  profesjonalną obsługę doradczą, analizę projektanta, oraz ewentualne  wizualizacje planowanego obiektu.

Polityka jakości

  WBK jako firma świadcząca usługi budowlane w zakresie kompleksowego wykonawstwa budowlanego w systemie generalnego wykonawstwa dąży do osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu jakości świadczonych usług oraz utrzymania i umacniania opinii o firmie jako rzetelnym, solidnym i skutecznym partnerze biznesowym.

W dążeniu tym stawiamy sobie następujące cele:

 •   oferowanie i realizacja inwestycji w sposób spełniający oczekiwania klientów – jakościowe i finansowe;
 •   rozwój firmy, budowanie jej prestiżu i pozycji rynkowej oraz umacnianie opinii o firmie jako partnerze godnym pełnego zaufania we współpracy;

Postawione cele osiągać będziemy poprzez:

 •   podnoszenie jakości wykonywanych robót budowlanych;
 •   kompleksową obsługę klientów ograniczającą do minimum konieczność angażowania się z ich strony;
 •   poprawę organizacji i warunków pracy;
 •   stałą współpracę ze sprawdzonymi, kwalifikowanymi dostawcami i podwykonawcami gwarantującymi jakość na określonym i wymaganym poziomie;
 •   doskonalenie naszych usług i systemu zarządzania jakością.

Tak rozumianą politykę jakości firma WBK z  wszystkimi pracownikami zamierza z całą determinacją realizować. Realizacja tego zobowiązania będzie wnikliwie analizowana w ramach systematycznych przeglądów dokonywanych przez kierownictwo firmy.

Misja firmy

  Misją naszej firmy jest oferowanie usług konstrukcyjnych oraz ogólno-budowlanych, zapewniających solidność i profesjonalizm wykonywania oraz kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych.
Nasze wartości i cechy:

 •   solidność
 •   doświadczenie
 •   profesjonalizm

Dzięki naszym wartościom zapewniamy klientom najwyższy poziom świadczonych usług z zakresu budownictwa i specjalnie dla nich podnosimy nasze kwalifikacje oraz rozwój naszej firmy poprzez:

 •   szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
 •   wzbogacanie doświadczenia w wielu dziedzinach pomagających przy jak najlepszej realizacji naszych usług
 •   ulepszanie i modernizacje naszego parku maszynowego
 •   innowacyjność naszych działań na rynku budowlanym
 •   śledzenie nowoczesnych trendów w budownictwie

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego