HALE - WBK hale i konstrukcje stalowe

hale i konstrukcje stalowemagazynyogrodzeniabalustradypiaskowaniezabezpieczenia OCYNK RAL PPOŻ

Przejdź do treści

Hale

 Firma WBK specjalizuje się w w prefabrykacji i montażu hal stalowych,  o dowolnych wymiarach.  W swojej ofercie zawieramy niemal każdy etap budowy hali stalowej - jedynie bez fundamentów. Każdy z etapów wyceniamy osobno, tak aby ułatwić inwestorowi  porównanie wszystkich kosztów. Tworzone przez nas konstrukcje  dostosowywane są zawsze do stref śniegowych i wiatrowych występujących w  danej lokalizacji. Dzięki bardzo dobrym projektom oraz staranności  wykonania nasze budynki należą do najtrwalszych i zarazem  najbezpieczniejszych konstrukcji na rynku.
 
Realizujemy również projekty zewnętrzne, a jeśli zaistnieje taka potrzeba możemy  stworzyć projekt zamienny - np. w przypadku kiedy nasze rozwiązania  okazują się bardziej ekonomiczne i atrakcyjne dla inwestora.
 
 
 
Do zakresu naszych usług należą przede wszystkim:
 
 
 1. Projekty konstrukcyjne hal
 2. Prefabrykacja konstrukcji stalowej
 3. Montaż konstrukcji stalowej
 4. Wykonanie posadzek przemysłowych - (firma zewnętrzna)
 5. Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej
 6. Montaż obudowy z płyty warstwowej lub blachy
 7. Montaż stolarki budowlanej - okien, bram etc.
 8. Montaż świetlików
 9. Inne prace w zależności od zapotrzebowania
 
 
Oferowane przez nas podstawowe konstrukcje stalowe dzielą się na trzy typy. Są to:
 
 
 1. Konstrukcje  hal z dwuteownika gorącowalcowanego w ramie pełnej, bez ściągu - co  pozwala na wysokie składowanie magazynowanego towaru.
 2. Konstrukcje  hal z dwuteownika gorącowalcowanego, ze ściągiem pomiędzy wiązarami -  co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż pozwala na ograniczenie  wagi konstrukcji. Jednakże zastosowanie ściągu ogranicza niejako  przestrzeń użytkową pod dachem hali.
 3. Konstrukcje  hal na bazie kratownicy stalowej - stosowane w szczególności dla  większych rozpiętości hal, oraz tam gdzie wymagane jest ograniczenie  stosowania podpór wewnętrznych.
 
Możemy zaproponwać naszym klientom również gotowe rozwiązania systemowe.
 
 
 

Wróć do spisu treści