HALE - WBK hale i konstrukcje stalowe

hale i konstrukcje stalowemagazynyogrodzeniabalustradypiaskowaniezabezpieczenia OCYNK RAL PPOŻ

Przejdź do treści

Brukarstwo

Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni z wszelkiego rodzaju kostki granitowej oraz brukowej. Posiadamy bardzo szeroką ofertę wykonywanych usług, która skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz inwestorów prywatnych. Realizujemy zlecenia jako główny wykonawca oraz również zlecenia podwykonawcze. Nasze usługi wykonujemy z materiałów najlepszych producentów.


O jakości wykonanych zleceń zawsze decydują ludzie i sprzęt. Dobra brygada, to załoga wykwalifikowanych brukarzy. Kilkuletnie doświadczenie naszych pracowników jest w tej branży aspektem w dużej mierze wpływającym na jakość oferowanych usług, do której nasza firma przywiązuje szczególną uwagę. Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowo-technicznym. Wykonujemy przede wszystkim usługę układania kostki na terenie posesji prywatnych, na większych powierzchniach takich jak: drogi, parkingi, place, chodniki.
Brukarstwo to dziedzina, która wymaga fachowości i solidności wykonania, ze szczególnym uwzględnieniem walorów praktycznych i estetycznych tworzonych kompozycji. Dlatego też, naszym najważniejszym celem jest precyzyjne wykonanie a przede wszystkim zadowolenie klienta.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Oferowane usługi
Budowa i renowacja:

   * chodniki
   * płyty chodnikowe
   * parkingi
   * podjazdy
   * stopnie, schody
   * ścieżki, alejki ogrodowe
   * trasy rowerowe
   * ulice z kostki brukowej
   * oraz inne prace związane z szerokim pojęciem jakim jest „brukarstwo”.Wróć do spisu treści